Το προσχέδιο των αγώνων
- Τετάρτη, 6 Ιουνίου, 2018 - 17:23
- / Eνημέρωση: 7 Ιουν. 2018 - 18:00
Σε λιγότερο από ένα μήνα το 3ο LG AegeanBall Festival θα ανοίξει… αυλαία στην πρωτεύουσα των Κυκλάδων. Το ενδιαφέρον παιδιών, γονιών, ερασιτεχνών, αλλά και επαγγελματιών είναι εντυπωσιακό!
Η Σύρος για μία ακόμη χρονιά θα στρέψει όλη την προσοχή πάνω της αφού στο νησί αναμένονται μεγάλα ονόματα του χώρου.
Για τον καλύτερο δυνατό προγραμματισμό των ταξιδιών των αθλητών στη Σύρο, το LG AegeanBall Festival ανακοινώνει το αρχικό πλάνο των αγώνων ανά κατηγορία και ανά ημέρα. Ενδέχεται να υπάρχουν αλλαγές ανάλογα με τον τελικό αριθμό των συμμετοχών ανά κατηγορία. Το τελικό Πρόγραμμα θα ανακοινωθεί αμέσως μετά την ολοκλήρωση των εγγραφών.
Το ενδιαφέρον πάντως είναι πολύ μεγάλο και ο αριθμός των αθλητών αναμένεται να σπάσει ακόμη ένα ρεκόρ.
Day 1 (4/7/2018) | Απόγευμα
Junior (U10)
18.00 – 19.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
19.00 – 19.30 |
Διαγωνισμοί |
19.30 – 20.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Mini (U12)
20.30 – 21.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
21.30 – 22.00 |
Διαγωνισμοί |
22.00 – 23.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)
18.00 – 19.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
19.30 – 20.00 |
Διαγωνισμοί |
20.00 – 23.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Παίδων/Κορασίδων (U16)
18.00 – 20.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
20.30 – 21.00 |
Διαγωνισμοί |
21.00 – 23.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
LG Αθλητές Του Αύριο (U19)
18.00 – 20.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
20.00 – 20.30 |
Διαγωνισμοί |
20.30 – 23.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Day 2 (5/7/2018) | Πρωί
Junior (U10)
9.30 – 10.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
10.30 – 11.00 |
Διαγωνισμοί |
Mini (U12)
9.00 – 10.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
10.00 – 10.30 |
Διαγωνισμοί |
10.30 – 11.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)
9.00 – 11.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
11.00 – 11.30 |
Διαγωνισμοί |
11.30 – 12.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Παίδων/Κορασίδων (U16)
9.00 – 11.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
11.30 – 12.00 |
Διαγωνισμοί |
Day 2 (5/7/2018) | Απόγευμα
LG Αθλητές Του Αύριο (U19)
18.00 – 19.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
19.00 – 19.30 |
Διαγωνισμοί |
19.30 – 21.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
21.00 – 21.30 |
Διαγωνισμοί |
21.30 – 23.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)
18.00 – 20.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
20.00 – 20.30 |
Διαγωνισμοί |
20.30 – 21.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
21.30 – 22.00 |
Διαγωνισμοί |
22.00 – 23.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)
18.00 – 19.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
19.30 – 20.00 |
Διαγωνισμοί |
20.00 – 22.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
22.30 – 23.00 |
Διαγωνισμοί |
23.00 – 23.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)
18.00 – 20.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
20.30 – 21.00 |
Διαγωνισμοί |
21.00 – 22.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
22.00 – 22.30 |
Διαγωνισμοί |
22.30 – 23.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Day 3 (6/7/2018) | Πρωί
Junior (U10)
9.30 – 10.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
10.30 – 11.00 |
Διαγωνισμοί |
Mini (U12)
9.00 – 10.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
10.00 – 10.30 |
Διαγωνισμοί |
10.30 – 11.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)
9.00 – 11.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
11.00 – 11.30 |
Διαγωνισμοί |
11.30 – 12.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
Παίδων/Κορασίδων (U16)
9.00 – 11.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
11.30 – 12.00 |
Διαγωνισμοί |
Day 3 (6/7/2018) | Απόγευμα
LG Αθλητές Του Αύριο (U19)
18.00 – 19.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
19.00 – 19.30 |
Διαγωνισμοί |
19.30 – 21.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
21.00 – 21.30 |
Διαγωνισμοί |
21.30 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)
18.00 – 20.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
20.00 – 20.30 |
Διαγωνισμοί |
20.30 – 21.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
21.30 – 22.00 |
Διαγωνισμοί |
22.00 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)
18.00 – 19.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
19.30 – 20.00 |
Διαγωνισμοί |
20.00 – 22.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
22.30 – 23.00 |
Διαγωνισμοί |
23.00 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)
18.00 – 20.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
20.30 – 21.00 |
Διαγωνισμοί |
21.00 – 22.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
22.00 – 22.30 |
Διαγωνισμοί |
22.30 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
Day 4 (7/7/2018) | Πρωί
PRO
9.00 – 11.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
10.00 – 10.30 |
Διαγωνισμοί |
10.30 – 11.30 |
Α’ Φάση Ομίλων |
Day 4 (7/7/2018) | Απόγευμα
Junior (U10)
18.00 – 18.30 |
Final Four |
Mini (U12)
18.30 – 19.00 |
Final Four |
Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)
19.00 – 19.30 |
Final Four |
Παίδων/Κορασίδων (U16)
19.30 – 20.00 |
Final Four |
LG Αθλητές Του Αύριο (U19)
18.00 – 19.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
19.00 – 19.30 |
Διαγωνισμοί |
19.30 – 21.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
21.00 – 21.30 |
Διαγωνισμοί |
21.00 – 22.20 |
Final Four |
[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)
18.00 – 20.00 |
Β’ Φάση Ομίλων |
20.00 – 20.30 |
Διαγωνισμοί |
20.30 – 21.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
21.30 – 22.00 |
Διαγωνισμοί |
22.00 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)
18.00 – 20.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
20.30 – 21.00 |
Διαγωνισμοί |
[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)
21.00 – 22.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
22.30 – 23.00 |
Διαγωνισμοί |
23.00 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
PRO
20.00 – 21.00 |
Α’ Φάση Ομίλων |
21.00 – 23.30 |
Β’ Φάση Ομίλων |
Day 5 (8/7/2018) | Πρωί
PRO
10.00 – 11.00 |
Διαγωνισμοί |
11.00 – 12.00 |
Final Four |
Day 5 (8/7/2018) | Απόγευμα
Junior (U10)
18.00 – 18.15 |
Τελικός |
Mini (U12)
18.00 – 18.15 |
Τελικός |
Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)
18.20 – 18.35 |
Τελικός |
Παίδων/Κορασίδων (U16)
18.20 – 18.35 |
Τελικός |
LG Αθλητές Του Αύριο (U19)
18.40 – 19.00 |
Τελικός |
[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)
18.00 – 18.45 |
Final Four |
18.45 – 19.00 |
Τελικός |
[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)
19.00 – 19.30 |
Final Four |
19.30 – 19.45 |
Τελικός |
[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)
18.00 – 18.30 |
Final Four |
18.30 – 18.50 |
Τελικός |
PRO
18.40 – 19.00 |
Τελικός |
VIP LEAGUE
21.00 – 23.00
Day 6 (9/7/2018) | Απόγευμα
VIP LEAGUE
21.00 – 23.00
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια
Διαβάστε ακόμα
- Βαριά εντός έδρας ήττα για τη Μύκονο
28 Μαρ. 2024 - 6:11 - «Πράσινη» ανατροπή και φουλ για 2η θέση
23 Μαρ. 2024 - 8:12 - Στην 6η θέση ο Πανναξιακός μετά το ρεπό του
21 Μαρ. 2024 - 6:22 - Την ευκαιρία να διεκδικήσει τη δεύτερη θέση έχασε ο ΑΠΑΣ Νάξου
21 Μαρ. 2024 - 6:10 - Επέστρεψε η ηρεμία στο κυκλαδίτικο σωματείο
20 Μαρ. 2024 - 6:11